Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama, araca uzun bir süre ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu kiralama türüyle, bir araca sahip olmanın taahhüdü olmadan araba sahibi gibi konfor ve esnekliğin tadını çıkarabilirsiniz. İş veya kişisel kullanım için araca ihtiyaç duyduğunuzda, uzun dönem kiralama diğer ulaşım seçeneklerine göre size para tasarrufu sağlayan maliyet etkili bir çözümdür.

Destina Turizm olarak, aylık, üç aylık ve yıllık kiralama dahil ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi uzun dönem kiralama seçeneği sunuyoruz. Modern ve bakımlı filomuz, kiralama süreniz boyunca güvenilir ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

Uzun dönem araç kiralama, araç sahibi olmak yerine, uzun süreli bir araç kiralama seçeneğidir. Genellikle aylık, üç aylık veya yıllık olarak sunulur.

Uzun dönem araç kiralama, araç sahibi olmak yerine araç kiralama maliyetlerinde tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca aracınızın bakımı, onarımı, sigortası ve diğer masrafları gibi sorumluluklarınızdan da kurtulursunuz.

Uzun dönem araç kiralama süresi genellikle 1 aydan 1 yıla kadar değişebilir.

Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz, ihtiyaçlarınıza göre değişen bir dizi araç seçeneği sunar. Yeni, modern ve bakımlı bir araç seçebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama için, geçerli bir sürücü belgesi, kimlik belgesi, sigorta ve depozito gibi belgeler gereklidir.

Hemen Araç Kiralamak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun

Veya Bizi Arayın: 0312 344 45 14

;